Njoftime.NET

Shitet apartament 1+1 ne Porcelan!

Kodi i Njoftimit: #2844      Data e Njoftimit: 26.03.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0695659089

  0695659089

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 1+1 ne Porcelan. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim, pallat i ri. Ka siperfaqe totale prej 74 m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i pabanuar me pare dhe i pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!
Id e prones : ME260319-01
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar