Njoftime.NET

Shitet apartament 1+1 ne Don Bosko!

Kodi i Njoftimit: #2789      Data e Njoftimit: 08.03.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 1+1 ne zonen e Don Boskos. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te, pallat i ri i pajisur me 2 ashensore. Ka siperfaqe 87m2 i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon i mbyllur me vetrata xhami. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire, i pajisur me sistem kondicionimi, i rivleresuar. Shitet i mobiluar. Me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : AZ191218-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar