Njoftime.NET

Shitet apartament 1+1 ne Astir!

Kodi i Njoftimit: #2117      Data e Njoftimit: 04.01.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697303

  0696697303

Like our Facebook Page
Shitet apartament 1+1 ne zonen e Astirit. Apartamenti ndodhet ne kat te 1-re banim, me siperfaqe 77.6m2, te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet me dritare dhe 1 ballkon te pajisur me tende dielli. Eshte ne gjendje shume te mire. Dritaret jane dopioxham me grila. Eshte ne proces hipotekimi. Per me teper detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : BH100418-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar