Njoftime.NET

Shitet Apartament 1+1 në Ali Demi, Tiranë

Kodi i Njoftimit: #599      Data e Njoftimit: 21.08.2017
Tiranë, Rr Ali Demi, Ish Markata e Vjetër, Pallatet e reja Matrix, shitet apartament 1+1,me sipërfaqe 68 m2. Apartamenti është i pajisur me Hipotekë.
Çmimi : 48.000 Euro i pa diskutueshëm.
Për më shumë informacion dhe për një vizitë në apartament ju lutem na kontaktoni në 0673390228

  0673390228

Like our Facebook Page
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar