Shitet Apartament 1+1

Kodi i Njoftimit: #3864      Data e Njoftimit: 21.01.2021

First Invest agjensi imobiliare   (#NZY388)

  firstinvestalbania@gmail.com

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë

Lloji i pronës: Apartament

Shitësi: Pronari

Sipërfaqja e pronës (m2): 112 m2

Çmimi m2: 550 Euro

Çmimi: 61600 Euro


Shitet Apartament 1+1 Siperfaqje Totale 112.5 M2 Ambjenti i dites organizohet nga salloni i cili eshte i pajisur me dritare termike dhe ka nje verande me Siperfaqje prej 37 M2. Ambjent gatimi ,dhome gjumi ,tualeti me dritare. Cmimi 63.000 Euro
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar