Njoftime.NET

Shitet Apartament 1+1!

Kodi i Njoftimit: #3355      Data e Njoftimit: 08.11.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  682084206

  682084206

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Apartamenti eshte 35.1 m2 dhe ndodhet ne "Ali Dem" prane rruges "Shyqyri Ishmi" Ështe i organizuar ne 1 dhome ndenje, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet. Ndodhet ne katin e dyte te nje shtepie private, ka hyrje te vecante. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Pozicioni jug-lindje. Per me shume informacion apo vizite ne prone jeni te mirepritur te kaloni nga zyra ose te na telefononi. ID: AZ071119-01
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar