Njoftime.NET

Shitet Ap 1+1 me çmim OKAZION 43.000 euro

Kodi i Njoftimit: #2804      Data e Njoftimit: 01.06.2019

kelvin   (#NSP387)

  0696557855

  0696557855

  kelvin.brahja@kontakt.al

Like our Facebook Page
Shitet apartamenti 1+1 shum komod për një familje të vogël ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes dhe ne nje nga komplekset me te mira AnA. Nxitoni te na kontaktoni pasi kerkesa eshte e larte: 0696557855
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar