Shitet ambjent per biznes.

Kodi i Njoftimit: #3738      Data e Njoftimit: 21.01.2021

First Invest agjensi imobiliare   (#NZY388)

  firstinvestalbania@gmail.com

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë

Lloji i pronës: Dyqan

Shitësi: Pronari

Sipërfaqja e pronës (m2): 45 m2

Çmimi m2: 1500 Lekë

Çmimi: 67500 Lekë


Shitet ambjent per biznes.

Lokali eshte me mobilim shume cilesor, banaku me drru origjinal, pllaka te reja.
Tavani eshte gips me aspirim per thithjen e tymit te duhanit dhe me kondicioner.
Banja eshte e bere nga e para me materiale shum te mira. Siper banjos ndodhet depo.
Ventrata eshte firzamonik.
Oborri eshte i mbuluar me tend qe ka kushtuar 1500 euro. E krijuar ne menyre per te varur mushama ne anesore per ta mbyllur pjesen e jashtme.
Biznesi eshte i gatshem per pune.
Mund te perdoret dhe per depo farmaceurite, farmaci, klinike dentare, laborator dentar etj.
Siperfaqja 45m2. 
Adresa Perball 2 Palmave, Yzberisht-Kashar.
Cmimi 1500 euro m2.
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar