Shitet Ambjent Biznesi.

Kodi i Njoftimit: #3791      Data e Njoftimit: 21.01.2021

First Invest agjensi imobiliare   (#NZY388)

  firstinvestalbania@gmail.com

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë

Lloji i pronës: Dyqan

Shitësi: Pronari

Sipërfaqja e pronës (m2): 98 m2


Shitet ambjent per biznes me siperfaqje totale 98 m2.
Aktualisht funksionon si Kabinet Dentar i pajisur me 1 poltron ,grafi murale(RX),
Dhoma e sterilizimit e instrumenteve (autoklava),lavamani,paisja e inbustimit.
Ambient per kompresorin dhe mbetjet spitalore.
Recepsioni dhe ambjent per pritjen e pacientit.
Fasada eshte e gjitha xhami.Ambjenti i paisur me dy kondicioner inverter 24(energy saver).
E pershtatur per vendosjen e nje poltroni te dyte pergatitur aspiimi ,uji.
Cmimi bosh 1000 euro /m2.
Cmimi me pajisjet dentare 115.000 euro.
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar