Shitet Ambjent Biznesi!!

Kodi i Njoftimit: #3321      Data e Njoftimit: 25.10.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Ambjenti ndodhet prane Pallatit me shigjeta. Ështe 101.5 m2 dhe ka lartesi3.5m. Ështe i pajisur me dokumentacionin perkates. Cmimi eshte 110.000 euro, i diskutueshem! Per me shume info na kontaktoni! ID: DS251019-01
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar