Njoftime.NET

Shitet Ambjent Biznesi !!

Kodi i Njoftimit: #3312      Data e Njoftimit: 24.10.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  682084206

  682084206

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Ambjenti ndodhet te Shallvaret dhe ka funksionuar si Restaurant Kinez. Ështe 142,5 m2 dhe ndodhet ne katin perdhes te nderteses. Per me shume informacion apo vizite ne prone na kontaktoni! ID: DS231019--01
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar