Njoftime.NET

Shitet ambient komercial tek Unaza e Re!

Kodi i Njoftimit: #3102      Data e Njoftimit: 16.07.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Perballe 2 palmave ne zonen e Astirit shitet ambient komercial bashke me biznesin. Ambienti ndodhet ne rruge kryesore me siperfaqe 75 m2. Eshte i organizuar ne formen e duplex-it dhe katet lidhen ndermjet tyre nepermjet shkalleve te brendshme. Ambienti eshte i investuar me punime mjaft cilesore dhe arredim modern. Biznesi eshte per reklama dhe shitet me te gjitha pajisjet e nevojshme me cmim okazion. I pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AZ160719-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar