Njoftime.NET

SHITEN OSE JEPEN ME QERA DY AMBJENTE BIZNESI NE FIER!

Kodi i Njoftimit: #3219      Data e Njoftimit: 30.09.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  696697301

  682084206

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Ambjentet ndodhen në qendër të Fierit, pranë ish Shtëpisë së Pionerit (përballë Poliklinikës) jepen me qera ose shiten. Janë nga 201.5 m2 secili të përshtatshme për aktivitete të ndryshme si palestër, zyra bankare, klinikë mjeksor etj. Kati i dytë dhe i tretë i një ndërtese 3 katëshe. Ambjentet Janë të pajisura me dokumentacion të rregullta pronësie. Çmimi i qerasë 600 euro / muaj secili kat; Çmimi i shitjes 700 euro/m2 ose 140.000 euro kati Çmimi i diskutueshëm!!
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar