Njoftime.NET

Shiten apartamente tek Rruga e Dibres!

Kodi i Njoftimit: #2918      Data e Njoftimit: 15.04.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0695659089

  0695659089

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shiten apartamente 3+1 prane spitaleve, tek rruga e Dibres. Apartamenten ndodhen ne nje kompleks te ri banimi e cila eshte drej perfundimit me punime mjaft cilesore. Planimetrite jane te organizuara ne menyre funksionale dhe hapesira teper te bollshme. Kane siperfaqe prej 134.61 m2 te perbere ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 tualete dhe 1 ballkon. Ndodhen perkatesisht ne kat te 6-te dhe 8-te. Zona ne te cilen ndodhet te krijon te gjitha facilitet e jeteses. Cmim i favorshem 850€/m2. Per me shume detaje apo vziten ne apartamente na kontaktoni!Id e prones : ME150419-02
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar