Njoftime.NET

Shiten apartamente tek Rruga e Dibres!

Kodi i Njoftimit: #2917      Data e Njoftimit: 15.04.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0695659089

  0695659089

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shiten apartamente 2+1 tek rruga e Dibres, prane spitaleve. Apartamentet ndodhet ne nje kompleks banimi te ri me punime mjaft cilesore. Apartamentet kane planimetri funksionale dhe hapesira te bollshme me siperfaqe totale prej 106.06 m2. Te gjitha apartamentet jane te pajisura me 2 tualete dhe 1 ballkon. Ndodhen perkatesisht ne kate te 7-te dhe 8-te. Pallati eshte drejt perfundumit. Zona ne te cilen ndodhet te krijon te gjitha facilitet e jeteses. Cmim i favorshem 850€/m2. Per me shume detaje apo vziten ne apartamente na kontaktoni!


Id e prones : ME150419-01
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar