Njoftime.NET

Shiten apartamente 2+1 tek Fresku!

Kodi i Njoftimit: #2782      Data e Njoftimit: 06.03.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0695659089

  0695659089

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shiten apartamente ne fazen perfundimtare te punimeve ne nje kompleks te ri banimi ne zonen e Freskut. Apartamentet kane planimetri 2+1 dhe ndodhen perkatesisht: kati i 4-te dhe kati i 5-te me siperfaqe 102 m2, orientim nga Veriu. Cdo apratament ka ne perberje 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi, 1 korridor te gjate, 1 ballkon dhe 1 tualet. Te pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : ME060319-02
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar