Njoftime.NET

Shiten apartamente 1+1 ne Vlore!

Kodi i Njoftimit: #2399      Data e Njoftimit: 04.01.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697301

  682084206

Like our Facebook Page
Shiten apartamente 1+1 në një prej zonave me pamjen më të bukur në Vlorë (zona e vilave te presidencës ne Uje te Ftohte). Pallati eshte i sapo perfunduar me punime teper cilesore dhe apartamentet jane te mobiluara plotesisht. Ndodhen perkatesisht ne katet e 2-te dhe te 4-te, me siperfaqe 60m2 dhe 62m2, me orientim nga Lindja. Disponojne hipoteke dhe dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume informacione dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AN180618-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar