Shes Volkswagen Bora

Kodi i Njoftimit: #162      Data e Njoftimit: 04.07.2017
Like our Facebook Page

Shes Volkswagen Bora, Prodhim i Vitit 2000 ngjyrë e zezë, me targa Shqiptare.
Makina është në gjendje shumë të mirë motorrike dhe xhenerike. Ka motorr 1.6 benzinë, Kambio manuale. Dokumentat janë deri në Nëntor 2017. makina ndodhet në Tiranë.
Çmimi është 1800 euro, i diskutushem.
Për më shumë informacion ju lutem më kontaktoni në 0683111128
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar