SHES APARTAMENT 2+1 PRANE GJIMNAZIT PETRO NINI LUARASI

Kodi i Njoftimit: #1144      Data e Njoftimit: 21.11.2017

ANGJELIN   (#NME673)

  angjelingjergjaj@gmail.com

Like our Facebook Page
SHES APARTAMENT 2+1 ME SIPERFAQE 90 M2 ME HIPOTEKE.APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 4 TE NJE PALLATI 6 KATESH ME HIPOTEKE,PA ASHENSOR.APARTAMENTI ESHTE I RREGULLUAR DHE I MOBILUAR NE MENYRE BASHKEKOHORE.SHITET ME CMIM 82000 EURO.TEL 00355695291520
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar