Njoftime.NET

SHES APARTAMENT 2+1 NE ASTIR,UNAZA E RE

Kodi i Njoftimit: #1295      Data e Njoftimit: 22.02.2018
SHES APARTAMENT 2+1 ME SIPERFAQE 103 M2 NE ZONEN E UNAZES SE RE PRANE BAR ARTISTIT.APARTAMENTI ESHTE ME HIPOTEKE DHE NDODHET NE KATIN E 2 TE NJE PALLATI TE RI ME ASHENSOR.APARTAMENTI EHTE I MOBILUAR DHE SHITET ME CMIM 56000 EURO.TEL 00355695291520

ANGJELIN   (#NME673)

  00355695291520

  00355695291520

  angjelingjergjaj@gmail.com

Like our Facebook Page
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar