Njoftime.NET

SHES APARTAMENT 1+1 PRANE KOMPLEKSIT XHURA NE PORCELAN

Kodi i Njoftimit: #1296      Data e Njoftimit: 22.02.2018
SHES APARTAMENT 1+1 ME SIPERFAQE 65 M2 ME HIPOTEKE.APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 9 TE NJE PALLATI 11 KATESH ME ASHENSOR.APARTAMENTI ESHTE I RREGULLUAR DHE KA POAMJE NGA PERENDIMI.SHITET I MOBILUAR ME CMIM 44000 EURO.TEL 00355695291520

ANGJELIN   (#NME673)

  00355695291520

  00355695291520

  angjelingjergjaj@gmail.com

Like our Facebook Page
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar