Njoftime.NET

SALLON BUKURIE EXTENTIONAL KËRKON TË PUNËSOJË STAF PAGA SUPER E KËNAQSHME

Kodi i Njoftimit: #2991      Data e Njoftimit: 08.05.2019
SALLON BUKURIE EXTENTIONAL KËRKON TË PUNËSOJË STAF PAGA SUPER E KËNAQSHME
Kërkon të punësojë një estetiste thonjsh dhe të marrë vesh nga parukeria. Të jetë me eksperiencë pune. Paga shumë e kënaqshme dhe kushte shumë të mira pune.
Adresa: Myslym Shyri (10 metër poshtë karburantit ALPET)
Të interesuarat të kontaktojnë në: 069 31 30216

Afrim   (#NZB811)

  069 31 30216

Like our Facebook Page
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar