Rruga e Barrikadave, Tiranë, Shes Apartament 1+1

Kodi i Njoftimit: #586      Data e Njoftimit: 18.08.2017
Like our Facebook Page
Tiranë, Rruga e Barrikadave, shes apartament 1+1+ ballkon + aneks. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të godinës përballë Hotel "ARELA" me orientim Lindje Perëndim me largësi 10 m nga " Rruga e Barrikadave ". Mund të përdoret edhe si klinikë, studio, etj. Eshtë pallat me tulla pesë katësh, lagje e qetë dhe mundësi parkimi në çdo kohë.
Çmimi : 64.900 Euro
Për më shumë detaje të tjera ju lutem kontaktoni në 0684454146
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar