Njoftime.NET

Rezidence ne shitje ne Rrugen e Dajtit!

Kodi i Njoftimit: #2962      Data e Njoftimit: 27.04.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0695659089

  0695659089

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 1+1 ne rrugen e Dajtit. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nja pallati te ri me punime shume cilesore vetem 1 vit nga perfundimi i tij. Ka siperfaqe 67 m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar me punime te cilesise se larte. Shitet i mobiluar me te gjitha kushtet bashkekohore. I pajisur me sistem kondicionimi inverter. Ballkoni te mundeson pamje mahnitese nga Tirana bashke me ajrin e paster qe ofron zona. Per me shume detaje apo viziten ne prone na telefononi!Id e prones : ME270419-01
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar