Njoftime.NET

Restoranti Kolonat (Fast-Food -Piceri) ofron vende pune: Recepsioniste per Sherbimin Taksi

Kodi i Njoftimit: #2999      Data e Njoftimit: 04.07.2019

Kolonat   (#CFK135)

  0692021977

  0692021977

  kolonatalbania@gmail.com

Like our Facebook Page
RESTORANTI KOLONAT 
(Fast-Food-Piceri)

Kërkon

RECEPSIONISTE PER SHERBIMIN TAKSI
  • Me arsim te mesem dhe preferohen kandidatet qe vazhdojne apo qe kane mbaruar studimet e larta.
  • Te dije te perdore kompjuterin.
  • Te kete njohuri te mira per harten, rruget dhe lagjet e qytetit te Tiranes.
  • Të jetë e komunikueshme dhe të dijë të ndërtojë marrëdhënie te mira
  • Te njohe gjuhen angleze.
  • Te jete e gatshem te punoje me turne te alternuara
  • Të mos ketë probleme me orarin ne mbyllje te lokalit.
Dërgoni CV në adresën: e-mail: kolonatalbania@gmail.com
ose telefononi në cel: 0692021977.

Belavis sh.p.k. - KOLONAT
Zyrat Qendrore
Rr.5 Maji (ish peliceria)Tiranë
Cel. 0692021977
E-mail: kolonatalbania@gmail.com
 
 
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar