Njoftime.NET

Range Rover Vogue Shitet & Mundësi Ndërrimi

Kodi i Njoftimit: #1778      Data e Njoftimit: 13.02.2018

  0675506703

Like our Facebook Page
Shitet & Mundesi Ndrrimi me makine tjeter + lek nga ana juaj
Shitet :
Range Rover Vogue
Lënda djegëse : Naftë
Fuqia motorike : 2998cc
Numri i portave : 4/5
Viti i prodhimi : 2007
Lloji i kambios : Automatike
Vendndodhja : Korçë 
Të dhëna të tjera mbi automjetin : Shitet Range Rover Vouge viti i prodhimit 2007 me look të vitit 2010.
Opsionet full extra, me sensorë parikimi dhe me kamera. Navigator të madh dhe sedilje me ngrohje. Komanda në timon, baxha xhami me hapje mbyllje me buton. Fener me lupë dhe 4x4. Dokumentat i ka të paguara dhe është në gjendje perfekte si nga ana xhenerike ashtu dhe ajo mekanike. Eshtë e gatshme për çfarëdo lloj prove.

Çmimi : 12.500 €uro i diskutueshëm.
Numër Telefoni: +355675506703
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar