Punesim&Rekrutim kerkon OPERATOR TELEFONIKE

Kodi i Njoftimit: #3181      Data e Njoftimit: 25.02.2020

Punesim Rekrutim   (#NFV386)

  rekrutimp@gmail.com

Like our Facebook Page

Punesim&Rekrutim per nje klientin e saj ne Tirane, i cili operon ne treg prej 13 vitesh, kerkon te punesoje OPERATORE TELEFONIKE ne gjuhen italiane.

KERKOHET:
- njohje e gjuhes italiane
- njohje baze ne perdorimin e PC
- disponibilitet i menjehershem

OFROHET:
- fleksibilitet ne orare
- pagese shume e kenaqshme per ore pune
- bonuse nga me te lartat ne treg
- ambjent komod dhe i qete
- kontrate e rregullt pune
- mundesi rritjeje profesionale

Te interesuarit duhet te dergojne nje CV ne adresen: rekrutimp@gmail.com ose te telefonojne ne nr: 0676318339
 
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar