Njoftime.NET

Peugeot 307 Shitet ose Ndërrohet

Kodi i Njoftimit: #1523      Data e Njoftimit: 13.02.2018

  0675506703

Like our Facebook Page
Shitet : Peugeot 307
Lenda djegese : Benzinë
Fuqia motorike : 1600cc
Numri i portave : 3
Viti prodhimi : 2004

Çmimi : 2.200 €uro i diskutueshëm 
Kambio : Manuale
Vendodhja : Tiranë
Telefon : 0675506703
Peugeot 307 vit prodhimi 2004. Makina është e sapo ardhur nga Franca me dogane dhe dokumenta të paguara. Makina është në gjendje perfekte si nga ana estetike dhe ajo mekanike e xhenerike.

 
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar