Njoftime.NET

PESCADO SEAFOOD RESTAURANT kerkon 1 Ndihmes Guzhinier - 1 Kamarier/e - 1 Sanitare - 1 Zgarist

Kodi i Njoftimit: #3055      Data e Njoftimit: 11.06.2019
PESCADO SEAFOOD RESTAURANT kerkon staf:
- 1 Ndihmes Guzhinier
- 1 Kamarier/e
- 1 Sanitare
- 1 Zgarist
Mosha nga 23-50 vjec
Page e kenaqshme dhe kushte te mira pune
Tel: +355 69 72 25 551 / +355 69 72 25 554
Adr: RRUGA E KAVAJËS, PËRBALLË QENDRËS GLOBE

Afrim   (#NZB811)

  +355 69 72 25 551

  +355 69 72 25 554

Like our Facebook Page
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar