Njoftime.NET

Penthouse me qera tek Sheshi Wilson!

Kodi i Njoftimit: #3155      Data e Njoftimit: 04.09.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Penthouse per Qira prane "Sheshit Willson". Ndodhet ne nje nder zonat me te mira ne Tirane, ne nje ndertim te mireadministruar me dy ashensore. Penthouse ndodhet ne katin e fundit, organizohet ne sallon ndenje, kuzhine, tre dhoma gjumi, dy tualete, ballkon dhe nje verande shume te madhe me pamje fantastike nga Perendimi i Tiranes. Penthouse ka nje mobilim modern dhe shume cilesor. Veranda gjithashtu ka nje kend barbeque, ne te cilin mund te shijoni dreka ose darka. Orientimi Jug-Lindje-Perendim ndihmon ne ndricimin natyral gjate gjithe dites te Penthouse-t. Kati eshte gjithashtu i survejuar nga kamerat te kontrollueshme nga brenda Penthouse-t. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AZ040919-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar