Pakete turistike, Sarande, dy dite dhe dy nete.

Kodi i Njoftimit: #125      Data e Njoftimit: 01.07.2017

ATI GOLD   (#CFY766)

  0684005055

  0672223245

  info@ati.al

Like our Facebook Page
Fundjave e paharueshme ne Sarande, 2 dite dhe 2 nete, nisja diten e premte ora 18:00, nga Brryli Tirane, mberritja ne oren 22:00 ne Sarande. Akomodimi ne hotel, me kushte fantastike,  2 nete fjetje dhe mengjes i perfshire, plazh ne Ksamil dhe Sarande, dhe kthimi diten e djele ora18:00 nga Saranda per Tirane.
Udhetimi vajtje-ardhje.
Cmimi 50 euro / person.
Zgjidhni ATI ALBANIA per te qene gjithmone te kenaqur.
www.ati.al
ATI Tourisme
info@ati.al
     
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar