PAISJE DHE MOBILJE PER PARUKERI / BERBER

Kodi i Njoftimit: #3815      Data e Njoftimit: 21.10.2020

eni alku   (#NUZ717)

  enialku@gmail.com

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë

Çmimi: 60000 Lekë


Ofrojme lavatest dhe poltron per parukeri ose berber, se bashku me mobiljet sipas fotove. Jane ne gjendje shume te mire, minimalisht te perdorura. (Lavatest, poltron, mobilje, kolltuk i kuq)

 
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar