Njoftime.NET

Okazion-Vile ne shitje ne Vishaj!

Kodi i Njoftimit: #3111      Data e Njoftimit: 23.07.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet vile dhe truall ne Vishaj te Tiranes. Trualli ka siperfaqe prej 360 m2 dhe 150 m2 siperfaqe ndertese. Vila eshte e organizuar ne 2 kate dhe lidhen ndermjet tyre nepermjet shkalleve te brendshme. Eshte e karakterizuar nga punimet cilesore dhe mjaft moderne per ta bere ambient luksoz. Oxhaku ne dhomen e ndjenjes eshte nje tjeter aset i shtuar. Me ndricim natyral ne pjesen me te madhe te dites. I lokalizuar ne nje zone mjaft te qete me nje distance prej 10 minutash nga rruga e Elbasanit. I pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AZ230719-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar