Njoftime.NET

OKAZION VETEM PER PAK DITE! Shitet apartamenti 1+3

Kodi i Njoftimit: #3043      Data e Njoftimit: 01.06.2019

kelvin   (#NSP387)

  0696557855

  0696557855

  kelvin.brahja@kontakt.al

Like our Facebook Page
Apartament 3+1 ne Ali Dem kompakt dhe i mirësistemuar me sipërfaqe prej 116.4 m2. I organizuar për shfrytëzimin më efiçent të hapësirës, ky apartament siguron mjedisin e përshtatshëm për familjen tuaj të madhe. Ambienti i ditës me këndin e tij të ndejtjes, gatimit dhe ngënies është ambienti i parë që shfaqet pas hyrjes, dhe pikërisht rreth tij shpërndahen dhomat e gjumit. Ajo matrimoniale përveç hapësirës tejet të bollshme ka dhe tualetin e saj me dritare. Orientimi nga jugu dhe veriu siguron kushte shumë të mira ajrimi dhe ndriçim të bollshëm ambiental gjatë ditës. Nga dritaret e mëdha dhe lozha e këndit të ndejtjes shpaloset pamja e hareshme e fasadave shumëngjyrëshe ndërthurur me piktoresken e kopshteve dhe shesheve të gjelbëruara.
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar