Njoftime.NET

OKAZION VETEM PER PAK DITE! Shitet apartamenti 1+1 në Ali Dem

Kodi i Njoftimit: #2786      Data e Njoftimit: 08.03.2019

kelvin   (#NSP387)

  0696557855

  0696557855

  kelvin.brahja@kontakt.al

Like our Facebook Page
Faza e 2 e Mangalem 21 ka filluar . Zgjidhni apartamentin me siperfaqen, orientimin dhe katin perfekt per ju me cmimet me konkuruese . Financim deri ne 70% nga ne . Rezervimet kanë filluar dhe kerkesa eshte shume e larte . Tani eshte momenti juaj: 0696557855
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar