Okazion! Tiranë, Apartament për shitje tek Kompleksi Dinamo

Kodi i Njoftimit: #591      Data e Njoftimit: 21.08.2017
Like our Facebook Page

Okazion! Tiranë, në Rrugën ''Bilal Golemi'' shitet apartament 2+1, tek kompleksi "Dínamo". Apartamenti ka një sipërfaqe 85 m2 dhe ndodhet në katin e 9-të të pallatit. Pallati është i pajisur me ashensor funksional. Apartamenti është i hipotekuar/rivleresuar dhe i mobiluar, elektroshtepiaket të përfshira. Ka dy ballkone; njëri ballkon është me pamje nga Kopështi Botanik ndërsa tjetri është me pamje nga Liqeni Artificial. 
Çmimi : 78.000 Euro
Shënim : Në rast se mobiljet nuk pëlqehen nga ana juaj : Çmimi : 75.000 Euro

Për më shumë informacion ju lutem kontaktoni : 
1. Pronari i apartamentit:
 Adriatik 
Mob (Viber/Whatsapp ) : 0034 632 063 826 
2. Kontakt në Shqipëri: 
Enver 
Mob : 069 47 280 47
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar