Njoftime.NET

OKAZION!! Shitet dyqani afer qëndrës, NXITONIII

Kodi i Njoftimit: #2733      Data e Njoftimit: 01.06.2019

kelvin   (#NSP387)

  0696557855

  0696557855

  kelvin.brahja@kontakt.al

Like our Facebook Page
Ne nje nga komplekset me moderne dhe me funksionale qe jane ndertuar ne Tirane ku qetesia dhe siguria jane primare, dhe kete e tregojne 1500 familje qe jetojne ne kete kompleks..Shitet dyqani ne nje cmim okazion ku 5000 banore ju presin vetem ju..
Na kontaktoni per me shume informacion 0696557855
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar