Njoftime.NET

Okazion! Shitet apartamenti 1+1 perfekt per ju, vetem 37 000 Euro

Kodi i Njoftimit: #2807      Data e Njoftimit: 06.04.2019

kelvin   (#NSP387)

  0696557855

  0696557855

  kelvin.brahja@kontakt.al

Like our Facebook Page
Apartament 1+1 me sipërfaqe 52.9 m2. 2 dhoma gjumi, 1 banjo, . Sistemet e dritareve dhe dyerve plastike janë Dopio-xham per të siguruar mbrojtje efektive nga kushtet e pafavorshme të motit. Dyshemeja e shtruar me parket Laminat. Produkte Hidrosanitare nga me cilesoret! Ambienti i ditës është i mirësistemuar dhe ka hapësirë të mjaftueshme për gatimin, ngrënien si dhe për një kënd ndënje mjaft të këndshëm, apartamenti ka ndriçim dhe ngrohtësi gjatë gjithë ditës. Përmes dritareve të mëdha të dhomës së ditës dhe lozhës së dhomës së gjumit matrimoniale mund të përjetosh çlodhjen që të sjell sfondi i hareshëm i fasadave shumëngjyrëshe ndërthurur me peisazhin piktoresk të kopshteve dhe shesheve të gjelbëruara. Per me shume informacion kontaktoni ne nr. 0696557855
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar