Njoftime.NET

Okazion! Shitet apartamenti 1+1 perfekt per ju

Kodi i Njoftimit: #2799      Data e Njoftimit: 18.03.2019

kelvin   (#NSP387)

  0696557855

  0696557855

  kelvin.brahja@kontakt.al

Like our Facebook Page
OKAZION! Shitet apartamenti 1+1 në Ali Dem (Tiranë) me siperfaqe dhe hapsira të konsiderueshme për një familje të vogë..I rrethuar nga dy anët me dritare dhe nje ballkon të bukur ku mund të shijoni pranverën dhe darkat e freskëta në verë.
Nxitoni të rezervoni taniii! 0696557855
Duke nisur nga 700€/m2
Pagesa me këste
Kreditim 70%
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar