OKAZION! Shitet Apartament ne Fresk!

Kodi i Njoftimit: #3341      Data e Njoftimit: 05.11.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Apartamenti ndodhet ne Fresk prane rruges "Muhamed Deliu" eshte 88.2 m2 , 2+1 dhe eshte i organizuar ne 1 Soxhorno, 2 dhoma, 2 tualete dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese te mire Administruar Apartamenti Disponon Dokumentacion te rregullt Hipotekor. Zona e Freskut eshte nje nder zonat me te preferuara te momentit, per qetesine dhe ajrin e paster. Per me shume informacione apo vizite ne prone na kontaktoni!
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar