OKAZION! Shitet Apartament 3+1!

Kodi i Njoftimit: #3340      Data e Njoftimit: 05.11.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Apartamenti ndodhet ne Kombinat, prane rruges se "Qelqit". Ështe 124 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri, eshte hyrje e pabanuar me pare, e pajisur me leje ndertimi. Per momentin nuk eshte i pajisur me hipoteke. Ka punime shume cilesore dhe eshte me orientim jug-lindje. Per me shume informacion apo vizite ne prone na kontaktoni! ID: EM041119-02
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar