Okazion!! Shitet apartament 2+1+2 tek Ali Demi!

Kodi i Njoftimit: #3828      Data e Njoftimit: 24.10.2020

Golden Home Realestate Albania   (#CZB981)

  info@goldenhome.al

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë

Lloji i pronës: Apartament

Shitësi: Pronari

Sipërfaqja e pronës (m2): 98 m2

Çmimi m2: 950 Euro

Çmimi: 93100 Euro


Okazion!! Shitet apartament 2+1+2 ne Rrugen Ali Demi. Apartamenti ka nje planimetri te rregullt dhe ndodhet ne nje pallat te ri. Siperfaqja eshte 98.94m2. Apartamenti ka nje organizim shume te mire te brendshem, me nje ambient ndenieje dhe ngrenieje te bollshem, dy dhoma gjumi ku njera eshte me tualet me vete,  ballkoni dhe tualeti i perbashket.  Cmimi 950€/m2. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar