Njoftime.NET

OKAZION/Shitet apartament 2+1 tek Porcelani!

Kodi i Njoftimit: #3247      Data e Njoftimit: 07.10.2019
Shitet apartament 2+1 tek Porcelani. Ndodhet në katin e 2-të banim me pamje nga Perëndimi. Apartamenti ka sipërfaqe prej 103 m2 të organizuar në 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 1 ballkon. I pajisur me sistem kondicionimi. Me dokumentacion të rregullt pronësie. Për më shumë detaje dhe vizitën në pronë na kontaktoni! 0682084206 si dhe 0696697301.

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697301

  682084206

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar