Okazion!! Shitet apartament 2+1 tek Ali Demi!

Kodi i Njoftimit: #3829      Data e Njoftimit: 24.10.2020

Golden Home Realestate Albania   (#CZB981)

  info@goldenhome.al

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë

Lloji i pronës: Apartament

Shitësi: Pronari

Sipërfaqja e pronës (m2): 100 m2

Çmimi m2: 950 Lekë

Çmimi: 95000 Lekë



Okazion !! Shitet apartament 2+1 ne Rrugen Ali Demi. Apartamenti ka nje planimetri te rregullt dhe ndodhet ne nje pallat te ri. Siperfaqja eshte 100.44m2. Apartamenti ka nje organizim shume te mire te brendshem, me nje ambient ndenieje dhe ngrenieje te bollshem, dy dhoma gjumi, ballkoni dhe tualeti. Cmimi 950€/m2. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar