Njoftime.NET

Okazion-Shitet apartament 2+1 tek Ali Demi!

Kodi i Njoftimit: #2927      Data e Njoftimit: 18.04.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 2+1 tek ish-markata e vjeter ne Ali Demi. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe prej 80 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje bashke me ambientin e gatimit, 1 ballkon dhe 2 tualete. Orientimi eshte Jug-Lindje. Apartamenti eshte i mirembajtur dhe shitet bosh. I pajisur me instalime per sistem kondicionimi dhe ndricim natyral ne pjesen me te madhe te dites. I lokalizuar ne nje zone te preferuar dhe mjaft te qete. Nje rast per mos tu humbur. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : AF170419-01
     www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar