Okazion, Shitet Apartament 2+1 në Rrugën ''Mihal Duri''

Kodi i Njoftimit: #1506      Data e Njoftimit: 16.01.2018
Like our Facebook Page
Në Rrugën ''Mihal Duri'', rrugica ''Gjon Muzaka'' shitet apartament 2+1. Ka një sipërfaqe 100 m2 dhe është i pajisur me hipotekë.  Apartamenti ka dy banjo (njëra me dritare) dhe ndodhet në katin e III-të të godinës. Apartamenti ka dhe parkim personal nëntokësor 13.7 m2, ka dhe hipotekë . Çmimi i garazhdit është 15.000 Euro.
Çmimi i Apartamentit : 140.000 Euro
Për më shumë kontaktoni në 0676358117 / 0676358122
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar