Njoftime.NET

Okazion-Shitet apartament 1+1 ne Hamallaj!

Kodi i Njoftimit: #2935      Data e Njoftimit: 20.04.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697301

  0696697301

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Tani qe vera po afron ku ka me mire se nje apartament buze detit. Super okazion ne Hamallaj. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe 60 m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Te ofron pamje mahnitese nga deti dhe relaksin e kerkuar gjate pushimeve. Na kontaktoni per te mos e humbur mundesine!Id e prones : BL200419-01
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar