Njoftime.NET

Okazion! Shiten dy apartamentet e fundit 1+1

Kodi i Njoftimit: #2940      Data e Njoftimit: 16.05.2019

kelvin   (#NSP387)

  0696557855

  0696557855

  kelvin.brahja@kontakt.al

Like our Facebook Page
Nxitoni te perfitoni dhe te beni tuajin nje nga apartamentet 1+1 ne tirane me nje cmimi Okazion, ne komleksin me te mire te zones vetem 15 min ne kembe nga bulevardi, ku qetesia, cilesia dhe cmimi jane ne anen tuaj..
Kontaktoni ne numrin 0696557855
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar