Njoftime.NET

OKAZION NE ALI DEM! APARTAMENTE 1+1 DHE 2+1

Kodi i Njoftimit: #2754      Data e Njoftimit: 27.02.2019

kelvin   (#NSP387)

  0696557855

  0696557855

  kelvin.brahja@kontakt.al

Like our Facebook Page
Ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes dhe nga rezidencat me te mira te ndertuara ku cilësia dhe siguria eshte e garantuar nga emri qe i ka ndertuar Kontakt, Shitet apartamenti 1+1 ne çmim okazion, thjeshte per me shume informacion na kontaktoni 0696557855
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar