Njoftime.NET

OKAZION NE ALI DEM! APARTAMENTE 1+1 DHE 2+1

Kodi i Njoftimit: #2740      Data e Njoftimit: 26.02.2019

kelvin   (#NSP387)

  0696557855

  0696557855

  kelvin.brahja@kontakt.al

Like our Facebook Page
Shiten apartamente 1+1, 2+1 dhe 3+1 ne Ali Dem ne kompleksin me te ri qe po ngrihet nga firma Kontakt (Mangalem21). Nxitoni te rezervoni sa me shpejt dhe na kontaktoni: 0696557855
Rr.Ali Demi
Duke nisur nga 700€/m2
Pagesa me këste
Kreditim 70%
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar